"Bozkurtların liderine Türk milletinin çok ihtiyacı var"

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyüp Yıldız, MHP LideriDevlet Bahçeli'nin Genel Başkan oluşunun 27. yıl dönümünü kutladı.

SİYASET 6.07.2024 16:56:00 0

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Başdanışmanı Eyüp Yıldız, Lider Devlet Bahçeli’yi MHP Genel Başkanlığı makamında geçen 27 yılın anlamlı gününde ziyaret ederek, yolunda ve izinde nice yıllar diledi.

Bozkurtların liderine Türk milletinin çok ihtiyacı olduğunu ifade eden MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyüp Yıldız, "Türk milletinin varlığı ve geleceği için fedakârlıklarla, kararlı, azimli ve inançla geçen 27 yıl… Dile kolay" dedi.

MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyüp Yıldız, ziyaretiyle ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şunları söyledi:

 

Fedakârlıklarla, kararlı, azimli ve inançla geçen 27 yıl… Dile kolay… 

"MHP Genel Başkanlığı makamında Türk milletinin varlığı ve geleceği için fedakârlıklarla, kararlı, azimli ve inançla geçen 27 yıl… Dile kolay… Dahası vatana, millete ve davaya adanmış bir ömür… 

Gençliğinden itibaren Türk milliyetçiliği fikrinden, Ülkücü Hareketten, MHP’den bir saniye olsun gözünü, gönlünü ayırmadan, merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’ten sonra tertemiz ülkü bayrağını devralıp bugünlere getiren liderimizin izinde ve çizgisinde yürümek her Ülkücünün vazifesidir. Bu vazife, Türk milletini kıyamete kadar yaşatmanın, vazgeçilmez inancıdır.

Liderimizin davaya adadığı ömrünün her kesitinde bize öğrettiği “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” anlayışıdır. Bu anlayış yolumuza ışık olmakta ve bizi başkalarından ayırmaktadır. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi MHP Genel Başkanlığı makamında geçen 27 yılın anlamlı gününde ziyaret ederek, yolunda ve izinde “Nice yıllar” temennimi dile getirdim. Allah başımızdan eksik etmesin. Allah sağlık, sıhhat ve uzun ömür versin. Bozkurtların liderine Türk milletinin çok ihtiyacı vardır."

Ankara/www.ucuncusayfahaber.com.tr


YAZARLAR