"FETÖ'de kirli işler her yönüyle ortaya saçılacak"

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir: Türk Dünyasının mutlaka 21. Yüzyılın yükselen en büyük kudreti olacağını söyledi.

SİYASET 9.07.2024 20:00:00 0

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir: Türk Dünyasının mutlaka 21. Yüzyılın yükselen en büyük kudreti olacağını söyledi.

FETÖ’nün ABD’den sonra Avrupa ayağının da ikiye bölünmesi ile hızlanacak girişimlere dikkat çeken MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir, “örgütte çoktan bir birini ele vermeye başlayan kirli işleri her yönüyle ortaya saçacağı gibi bu örgütü Türkiye’ye karşı kullanmaya çalışan üç ayrı ülkeyi de deşifre edecek” dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir yaptığı paylaşımında şunları kaydetti:

"Mücadelemizin kimlerle olduğunu biliyoruz"

Mücadelemizin kimlerle olduğunu biliyoruz. Türkiye hasımlarının hazımsızlıklarını, yazıp çizilen senaryolarla dayatılma girişimlerine vakti geldiğinde verilecek cevap, vakurluğumuzun da en asil duruş olduğunun görülmesini sağlayacak.

FETÖ’nün ABD’den sonra Avrupa ayağının da ikiye bölünmesi ile hızlanacak girişimler, örgütte çoktan bir birini ele vermeye başlayan kirli işleri her yönüyle ortaya saçacağı gibi bu örgütü Türkiye’ye karşı kullanmaya çalışan üç ayrı ülkeyi de deşifre edecek.

Yazdığınız senaryonun gereğini yapın

Siz şimdilik yazdığınız senaryonun gereğini yapın, içinizden sızan bilgiler MHP’nin ne derece büyük bir kudrete sahip olduğunu her yönüyle gösterecektir.

Siz Bozkurt’u durduracağınızı sanarken, tüm dünya Bozkurt’un anlam ve önemini daha da kavrayacak, Türk Milleti kendisine ait olan bu değeri daha da sahiplenecek, Türk Dünyası mutlaka 21. Yüzyılın yükselen en büyük kudreti olacaktır.

“Bir ülkedir uzakta,
Yaralıdır tuzakta,
Uzağında kalsakta,
Gönlümüzde orası var…”

Ankara/www.ucuncusayfahaber.com.tr


YAZARLAR