MHP Aksaray Teşkilatından Türk Kızılayına ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa Çölkesen ve MHP Heyeti Türk Kızılayı Aksaray Şubesini ziyaret etti.

MHP Aksaray Teşkilatından Türk Kızılayına ziyaret
AKSARAY 21.12.2022 19:47:00 0

AKSARAY - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa Çölkesen ve MHP Heyeti Türk Kızılayı Aksaray Şubesini ziyaret etti.

Türk Kızılayı Aksaray Şubesi’ni ziyaret eden MHP İl Başkanı Çölkesen, Kızılay Aksaray Şube Başkanı olarak göreve başlayan Turhan Akkurt'a "hayırlı olsun" dileklerini ileterek Kızılay’ın Aksaray'da yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

“TÜRK KIZILAYI HER ZAMAN MİLLETİMİZİN YANINDADIR”

MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa Çölkesen zuiyaretleriyle ilgili olarak şunları söyledi:


“Kızılay’ın milleti ilgilendiren her konuda ihtiyaç sahipleri için yaptığı çalışmaları takdirle izliyoruz. Türk Kızılayı her zaman aziz milletimizin yanında yer almıştır. Şehrimizde ihtiyaçların giderilmesi için karşılıksız hizmet vererek paylaşımın sembolü olan Kızılay’ı ziyaret etmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu hizmetlerde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz ve herkesi yardımlaşmanın sembolü olan Türk Kızılayı’na destek olmaya ve bağış yapmaya davet ediyoruz. Kızılay’ın başarılarının artarak devam etmesini Cenab-ı Allah’tan diliyoruz.”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türk Kızılayı Aksaray Şube Başkanı Turhan Akkurt ise Kızılay’ın çalışmaları hakkında bilgiler vererek MHP Heyetine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.


YAZARLAR