MHP Aksaray'dan adım adım bayramlaşma turu

MHP Aksaray İl Teşkilatı, İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen başkanlığında Ramazan Bayramı süresince ilce ve köyleri ziyaret etti.

MHP Aksaray
AKSARAY 9.05.2022 20:59:00 0

AKSARAY (üçüncüsayfahaber) - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray İl Teşkilatı,  İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen başkanlığında Ramazan Bayramı süresince ilce ve köyleri ziyaret etti.

MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa Çölkesen teşkilat olarak Ramazan Bayramındaki faaliyetlere ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"MHP Aksaray Teşkilatı olarak Milletvekilimiz ve İl Genel Meclisi Üyelerimiz ile Ramazan Bayramında İl Protokolü ile Öğretmenevinde yapılan Bayramlaşma Programı sonrası Huzurevinde kalan insanlarımızla ve Çocuk Evleri Koordinasyon Müdürlüğünde kalan çocuklarımıza bayramlaştık. Sonrasında Aksaray Adana Karayolu üzerinde bulunan Polis Kontrol Noktasını ziyaret ederek polislerimizle ve yoldan geçen vatandaşlarımızla bayramlaştık.
Bayramın ikinci günü Ortaköy, Ağaçören ile Sarıyahşi İlçe Teşkilatımızı ve İlçe Esnaflarımızı ziyaret ederek vatandaşlarımızın Ramazan Bayramlarını kutladık.

GÜZELYURT VE GÜLAĞAÇ'TA BAYRAMLAŞMA

Bayramın üçüncü günü Güzelyurt ve Gülağaç İlçe Teşkilatlarımızı ve Esnaflarımızı ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını kutladık. 

SULTANHANI, ESKİL VE EŞMEKAYA'DA BAYRAMLAŞMA

5 Mayıs Perşembe Günü Sultanhanı ve Eskil İlçe Teşkilatımızı ve Esnaflarımızı ziyaret edip Ramazan Bayramını kutladık. Aynı gün akşam Eşmekaya Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Güneş'in kızının nişan merasimine katıldık. 

ELMACIK'TA HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİNE KATILIM

6 Mayıs Cuma Günü Çeltek Köyü'nde Cuma namazını kılarak bu köyde düzenlenen Hıdırellez Şenliklerine katıldık. Sonrasında Elmacık Köyü Hıdırellez Şenliklerine katıldık. Ardından Koçpınar ve Yenipınar köylerini ziyaret ederek vatandaşlarımızın Ramazan Bayramlarını kutladık ve vatandaşlarımıza Cumhur İttifakını anlattık. Aynı gün Helvadere Belediye Başkanımız Arif Bellikli'yi belediyede ziyaret edip Ramazan Bayramını kutladık. 
7 Mayıs Cumartesi günü Yaprakhisar Köyü Hıdırellez Şenliklerine Katıldık. Sonrasında Selime Kasabamızı ziyaret ettik ve selden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.

AKSARAYSPOR'A DESTEK

Aynı gün Aksaraysporumuzun kritik Elazığ Karakoçan maçında taraftarlarımızın yanında yer alarak takımımıza destek olduk. Bu şekilde yoğun bir tempo ile vatandaşlarımızın yanında yer alarak Bayram Tatilini tamamladık. Önümüzdeki günlerde de inşallah köy ziyaretlerimize devam edeceğiz."


Anahtar Kelimeler: Aksaray' bayramlaşma

YAZARLAR